Posilnite svoju cestu k čistej nule pomocou pokročilého softvéru na účtovanie uhlíka

Premeňte svoju uhlíkovú stopu na praktické poznatky s CO2A Global. Ak chcete začať, rezervujte si demo a vypočítajte si uhlíkovú stopu pomocou našich nástrojov. Vitajte v CO2A Global. Poskytujeme oceňovaný softvér na uhlíkové účtovníctvo. Naša jedinečná AI analyzuje vaše emisie skleníkových plynov v dodávateľskom reťazci rýchlo a presne a poskytuje vám nástroje, ktoré potrebujete na dosiahnutie čistej nuly. Ak chcete začať, rezervujte si demo a vypočítajte si uhlíkovú stopu pomocou našich nástrojov.

Čo je uhlíkové účtovníctvo?

Uhlíkové účtovníctvo je postup, pri ktorom sa podnik kriticky pozrie na svoje procesy, podniky a dodávateľský reťazec, aby zistil, kde najviac plytvajú uhlíkom, a potom podnikne kroky na zníženie tohto uhlíka. Úspešný podnik v oblasti účtovania uhlíka povedie k výraznému zníženiu znečistenia uhlíkom z obchodných činností a rovnako významným úsporám  hotovosti a softvér na účtovanie uhlíka je najefektívnejším spôsobom, ako začať. Uhlíkové účtovanie možno nazvať aj účtovníctvom emisií skleníkových plynov.

Naše štandardy uhlíkového účtovníctva

Naše štandardy uhlíkového účtovníctva zakladáme na protokole GHG. Účtovné štandardy GHG tvoria zlatý štandard pre podnikové a vládne účtovníctvo skleníkových plynov. Tieto štandardy dodržiavame pri každej analýze, ktorú vykonávame, takže si môžete byť istí, že váš konečný balík údajov bude nad požadovanou úrovňou presnosti pre všetky požadované akreditácie alebo testy.

Viac na co2analysis.com