Odomkli sme prekladač, We unlocked the translator, Feloldottuk a fordítót, Wir haben den Übersetzer freigeschaltet

S nadšením vám oznamujeme, že naša platforma co2news.sk je teraz ešte prístupnejšia pre ľudí z celého sveta! Sme hrdí, že vám môžeme predstaviť našu najnovšiu funkciu – prekladač, ktorý umožňuje čítať naše články a štúdie vo viacerých jazykoch.

Klimatické zmeny sú globálnym problémom, ktorý si vyžaduje spoluprácu a porozumenie naprieč hranicami a kultúrami. Preto sme sa rozhodli sprístupniť naše informácie širšiemu publiku. S novým prekladačom môžete jednoducho prekladať obsah na co2news.sk do svojho rodného jazyka a získať tak lepšie porozumenie o aktuálnom stave klímy, najnovších výskumoch a inovatívnych riešeniach, ktoré môžu pomôcť znížiť našu uhlíkovú stopu.

Ako to funguje? Na našej stránke nájdete nové tlačidlo, ktoré vám umožní vybrať si z rôznych jazykov. Stačí jeden klik a celý článok sa preloží do preferovaného jazyka. Naším cieľom je premostiť informačnú priepasť a spojiť ľudí z rôznych kútov sveta v boji proti klimatickým zmenám.

Tento krok je len začiatkom našej snahy sprístupniť dôležité informácie čo najväčšiemu počtu ľudí. Budeme aj naďalej inovovať a zlepšovať naše služby, aby sme mohli byť vaším spoľahlivým zdrojom pre všetky témy súvisiace s klímou a udržateľnosťou.

S pozdravom, Tím co2news.sk