Päť ďalších klimatických opatrení, ktoré môžete urobiť

Hovorí sa, že činy sú liekom na zúfalstvo . Ak ste pripravení viac sa zapojiť do boja proti klimatickým zmenám a hľadať nápady, ako môžete zmysluplne prispieť ku klimatickým riešeniam, potom ste na správnom miestePrečítali ste si nášho sprievodcu šiestimi jednoduchými spôsobmi, ako sa zapojiť do klimatických opatrení? Ak s klimatickými opatreniami nie ste noví, odporúčame vám najprv si to prečítať.  Poznáme riešenia na boj proti klimatickým zmenám . Teraz musíme tieto riešenia urýchlene implementovať – a tu prichádzate na rad vy.

Tu je päť akcií, ktoré môžete podniknúť v boji proti klimatickým zmenám, ktoré spájajú individuálnu a komunitnú akciu so zmenou na úrovni systému.   

Takže ste pripravení zistiť, ako to môžete ovplyvniť? 

1. Nájdite svoj kúsok skladačky

Je ťažké vytvoriť krátky zoznam alebo ponúknuť univerzálnu odpoveď o tom, čo môžete urobiť v boji proti zmene klímy, pretože pravdou je, že neexistuje jediný najlepší spôsob. Záleží na tom, kde ste, v čom ste dobrí a čo vás motivuje. Ste študent, ktorý hľadá kariérne príležitosti pracujúce priamo v oblasti vedy o zmene klímy, alebo zelenú prácu, kde môžete implementovať riešenia v praxi? Hľadáte novú komunitu alebo máte komunitu, ktorej ste už súčasťou a chcete do tohto priestoru priniesť klimatické opatrenia? (Emilia Belliveau
programová  manažérka, Energy Transition)