8 najlepších ekologických darčekov pre deti

Keď máme deti, môže byť zdrvujúce žiť v našich ekologických hodnotách, najmä vzhľadom na to, ako rýchlo deti rastú, menia sa a starnú z určitých produktov.  V skutočnosti spotrebitelia každý rok  vyhodia  28,6 milióna hračiek! Dbať na tie, ktoré vyberáme pre naše deti, je dôležitým prvým krokom k tomu, aby sme boli láskavejší k našej planéte. Keď si vyberáme ekologické hračky, je to príležitosť na rozhovory pre začiatočníkov o udržateľnosti a starostlivosti o Zem. Nikdy nie je príliš skoro učiť naše deti o ekologických praktikách; toto vzdelanie nie je jedinou výhodou. Ekologické hračky sú odolné pre dlhotrvajúcu hru, používajú netoxické škvrny, lepidlá a farbivá, majú menej plastov v obaloch a samotných hračkách, zriedka potrebujú batérie, podporujú kreativitu a predstavivosť a môžu podporovať malých umelcov, tvorcov a výrobcovia.